Jdi na obsah Jdi na menu
article preview

Soutěž dětí Benátky nad Jizerou

5.9.2020 děti byly pozváni do Benátek nad Jizerou na soutěž. Vzhledem k tomu, že šlo o jejich Okrskovou soutěž, tak i přes krásná umístění mladší děti A 3. místo, mladší děti B 2. místo a starší děti 1. místo se pozvaným družstvům poháry a medaile nedávají. I tak děti měly radost z umístění.V této soutěží nejprve poměřili své síly ženy a muži a nakonec děti. Vzhledem k dlouhému čekání si děti zahrály spoustu míčových her a navštívily skautské hřiště. Při jednom z útoků se našemu malému sportovci Táďovi Pohankovi stal menší úraz u rozdělovače a vzhledem k tomu, že to nevzdal a nastoupil i na druhý útok byl odměněn potleskem publika a při vyhlášení diplomem od pořadatelů. Takže je vidět, i když je to sport někdy tvrdý, tak je důležité to nevzdat.

 

Foto zde: https://photos.app.goo.gl/CznXnSPNTVWjWMzH8

 

Staň se hasičem

Dobrovolným hasičem se můžeš stát i ty! Pokud chceš vědět jak na to, klikni zde

Kontakt

Stanislav Stránský

725 895 005

sdhpredmerice@seznam.cz