Jdi na obsah Jdi na menu
article preview

Výjezd 26.8. 2023 požár stohu

Dne 26.8 2023 ve 21:22 byl naší jednotce vyhlášen výjezd k požáru stohu u silnice směrem na Benátky. Během několika minut jsme dorazili na místo a stoh byl celý v plamenech. Velitel zásahu rozhodl, že na místě zůstane pouze naše jednotka a bude zabezpečovat kontrolované dohoření. V neděli ráno přijela na místo těžká technika a začala hoříci stoh postupně rozebírat. V odpoledních hodinách proběhlo dohašování menších ohnisek. Požár byl kompletně uhašen kolem 16 hodiny a po důkladné kontrole se jednotka vrátila zpět na základnu.

 

foto zde:https://photos.app.goo.gl/CH3Uw34XLJCk47Jd7

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář

Staň se hasičem

Dobrovolným hasičem se můžeš stát i ty! Pokud chceš vědět jak na to, klikni zde

Kontakt

Stanislav Stránský

725 895 005

sdhpredmerice@seznam.cz