Jdi na obsah Jdi na menu
article preview

Poděkování sponzorům Májová zábava

26.4.2019 jsme stavěli májku. Poté 25.5.2019 jsme uspořádali naší tradiční Májovou zábavu s bohatou tombolou. Tímto chceme poděkovat všem sponzorům, kteří tuto akci podpořili.

Za firmy:  Lesy Benátky nad Jizerou pan Lacina, Rootvin Brandýs nad Labem, Ciko Předměřice nad Jizerou, Horákova benátecká sodovkárna, Elektro Janoušek Benátky nad Jizerou, Stavebniny Němeček Předměřice nad Jizerou, URSA, Blanická bramborářská, Merhautovo pekařství, KFC, Pivnice U Šotka, Pneuservis Petr Šimonek, Ruční mytí pan Šimáně, DZ Dražice, Hasiči Předměřice nad Jizerou.

Také velké poděkování patří všem občanům, kteří podpořili tuto akci a věnovali něco do tomboly. Všem moc děkujeme. Hlavní výhru, kterou byla tradičně májka ,vyhráli v tombole paní Renáta Milerová s panem Romanem Honzíkem. Vítězům hlavní ceny blahopřejeme.

 

Náhledy fotografií ze složky Poděkování sponzorům Májová zábava

Staň se hasičem

Dobrovolným hasičem se můžeš stát i ty! Pokud chceš vědět jak na to, klikni zde

Kontakt

Stanislav Stránský

725 895 005

sdhpredmerice@seznam.cz