Jdi na obsah Jdi na menu
article preview

Drakiáda se střelbou

22.10.2022 jsme uspořádali Drakiádu a soutěž ve střelbě ze vzduchovky. Akce se vydařila jen ten vítr zase chyběl, tak bylo docela umění draky dostat k oblakům do výšin. Děti si i tak poradily a nakonec pár draků vzlétlo. Draci co si děti donesly byli kupovaní a na 3. místě se umístil Mikuláš Vejvoda, na místě 2. Zdeněk Volf ml. a na zlaté příčce na místě prvním se umístila Isabella Dooland. Ve střelbě kategorie 3 - 6 let se nahlásily jenom 3 děti s tímto umístěním. 3. místo Ondřej Buriánek, místo 2. Isabella Thukhanen a místo první si vystřílel Tomáš Fiala. V kategorii 7 - 11 let bojovalo 8 dětí, kde na 3. místě se umístil Jan Jindřich Vondra na místě 2. David Habada a nejvíce bodů vystřílel Mikuláš Vejvoda a stal se vítězem této kategorie. Do bojů ve střelbě se nahlásilo 7 žen, kde na 3. místě skončila Hana Novotná, 2. místo si vystřílela Táňa Kališová a na 1. místo se probojovala Zuzana Silaštíková. Tuto akci v letošním roce podpořili také sponzoři. OÚ Předměřice nad Jizerou, Čerozfruit Nehvizdy a hasiči. Tímto všem sponzorům mnohokrát děkujeme za jejich podporu. Poděkování také patří Mysliveckému sdružení za pomoc v sektoru střelby.

Foto zde: https://photos.app.goo.gl/VLUuCxqiRtXJMDYA7

 

Naposledy zachyceno

Staň se hasičem

Dobrovolným hasičem se můžeš stát i ty! Pokud chceš vědět jak na to, klikni zde

Kontakt

Stanislav Stránský

725 895 005

sdhpredmerice@seznam.cz