Jdi na obsah Jdi na menu
article preview

130.výročí založení sboru.

 

Dne 21.8.2021 jsme oslavili 130. výročí založení sboru. Akce byla velice zdařilá, počasí přálo a účast byla hojná. Přivítali jsme zde okolní sbory se svojí technikou za což jim moc děkujeme. Dále byl vysvěcen náš nový slavnostní prapor, který byl pořízen z dotací Středočeského kraje, obcí Předměřice nad Jizerou a našim sborem. Byla také vysvěcena naše hasičská technika panem farářem Markem Miškovským z Benátek nad Jizerou. Na toto výročí se sjelo i mnoho hostů za KSH pan Oldřich Lacina starosta KSH Středočeského kraje a za OSH nás poctil svou návštěvou pan Karel Hoferek. Z KSH našemu sboru byla předána z rukou pana starosty Oldřicha Laciny medaile za příkladnou práci, čehož si moc vážíme. Proběhlo zde i mnoho ukázek jako slaňování a vyproštění osob po havárii automobilu. Tímto děkujeme profesionálním hasičům z HZS Mladá Boleslav a dálniční policii Brodce.

 

Foto zde: https://photos.app.goo.gl/eSC25YAvNZ5f3HEE8

 

Staň se hasičem

Dobrovolným hasičem se můžeš stát i ty! Pokud chceš vědět jak na to, klikni zde

Kontakt

Stanislav Stránský

725 895 005

sdhpredmerice@seznam.cz